Renowacja - Bankowość Biznesowa
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Nasza ocena Ranking
1 http://windy-raczkowski.pl
Dźwigi do prac na budowie

Na miejscu budowy należy korzystać z dobrej jakości sprzętu, jeśli chcemy dbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych osób. Dlatego może sprawdzimy dźwigi. Producent bowiem zapewni nas o ich parametrach, dzięki czemu będziemy pewni, jak to wszystko działa i na co możemy liczyć. Wiemy bowiem jak ważne mogą okazać się dźwigi. Producent wie, że taki sprzęt powinien być jak najlepszej jakości. Bez względu na to, jaka budowa jest przeprowadzana albo jakiego typu inne prace mają zostać wykonane. W takim razie na pewno sprawdzimy, jak wiele mają do zaoferowania właśnie na tej stronie internetowej i to już dzisiaj.

Adres www: www.windy-raczkowski.pl

Nasza ocena: 2

226 332 0
2 https://www.ventech.pl/
Suszenie różnych gatunków drewna

Suszarnie tarcicy i drewna opałowego z naszej oferty to kilka wystandaryzowanych konstrukcji o określonych wymiarach i zastosowanych instalacjach grzewczych. Tradycyjnie w suszarniach typu Secovent stosujemy bardzo nowoczesne grzejniki bimetaliczne, które zapewniają odpowiednie warunki termiczne wewnątrz konstrukcji. Suszarnie tarcicy mają także odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowy oraz specjalne instalacje wentylacyjne zapewniające odpowiednie warunki. Osobne elementy suszarni takie jak grzejniki czy wentylatory również można znaleźć w ofercie naszej firmy na bardzo korzystnych warunkach.

Adres www: www.ventech.pl

Nasza ocena: 2

216 305 0
3 brak zdjęcia
Budowanie zgodnie z normami

Budowa hal magazynowych to od lat główna specjalność naszego przedsiębiorstwa. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się konstrukcje magazynowe z solidnych płyt warstwowych, bazujących na wysokiej jakości stali nierdzewnej. W naszej ofercie można znaleźć serie projektów hal stalowych o konkretnych wymiarach, ale powierzchnia każdego budynku może być zgodna z oczekiwaniami naszych klientów biznesowych. Budowa hal magazynowych odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami dla tego rodzaju konstrukcji. Wszystkie nasze hale magazynowe są odporne na działanie różnych niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Adres www:

Nasza ocena: 2

213 311 0
4 Baterie w dobrych cenach

Bateria litowo-jonowa to wciąż powszechnie stosowane zasilanie do różnego rodzaju pojazdów czy maszyn przemysłowych. W ofercie naszej firmy można znaleźć bogaty katalog standardowych oraz specjalnych baterii tego typu, zgodnych z wysokimi normami i bardzo wydajnych w działaniu w różnych warunkach. Każda bateria litowo-jonowa z naszej oferty jest dostępna wraz z pakietem elementów instalacyjnych oraz wsparciem technicznym ze strony naszych ekspertów. W ofercie naszej firmy nie brakuje także specjalnych rodzajów instalacji zasilających - na czele z bardzo popularnymi akumulatorami do wózków widłowych.

Adres www: https://www.bater.pl/baterie-litowo-jonowe/

Nasza ocena: 2

203 394 0
5 Wysokiej jakości widny do bloków

W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć bardzo nowoczesne i ergonomiczne windy. Montaż i serwis tych konstrukcji również wchodzi w zakres naszych usług dla klientów zainteresowanych zakupem wind różnego typu. Główną kategorią są windy osobowe oraz towarowe o różnych parametrach - w tym udźwigu, zastosowanych instalacjach oraz innych właściwościach. Zapewniamy konkurencyjne ceny na wszystkie oferowane windy, montaż oraz serwis regularnie wykonywany przez naszych specjalistów. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele wind - bazujących na instalacjach pneumatycznych czy też elektrycznych.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/projektowanie-wind/

Nasza ocena: 2

200 514 0
6 brak zdjęcia
Ceny fotowoltaiki

A może w tym rok zadbamy u siebie o coś takiego jak fotowoltaika cena 6kw. Wiemy przecież, że jest to dosyć opłacalna sprawa, więc może zrobilibyśmy coś, żeby zadbać o swoje środowisko. Zacznijmy od tego, że wejdziemy na tę stronę internetową, gdzie możemy o tym poczytać znacznie więcej i dowiedzieć się sporo o tym, jak to wszystko działa. Na pewno chętnie zagłębimy się w ten temat. Odkryjemy też, gdzie znajdziemy naprawdę dobrą grupę specjalistów z Wasta, która na pewno nam pomoże w tym temacie fotowoltaika cena 6kw. W końcu to prawdziwi profesjonaliści, którzy zawsze podchodzą odpowiedzialnie do każdego swojego zlecenia i na pewno nam pomogą. Dzięki nim już niedługo będziemy mogli cieszyć się własnymi panelami słonecznymi na naszym dachu. Poza tym możemy liczyć na naprawdę atrakcyjne ceny i zniżki czy dofinansowania. W takim razie nie powinniśmy zwlekać ani chwili dłużej i działać już dziś.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

185 238 0
7 brak zdjęcia
Profesjonalny architekt krajobrazu

Regularne i kompleksowe dbanie o tereny zielone jest bardzo istotne z punktu widzenia estetyki oraz czystości. Jest to szczególnie istotne w terenach miejskich, gdzie jak wiadomo, terenów z drzewami jest mało. Architektura krajobrazu pomaga odpowiednio pielęgnować i zagospodarować tereny zielone tak, aby było tej zieleni jak najwięcej, ale także po to, aby były to atrakcyjne miejsca dla mieszkańców pod kątem rekreacji. Ma to również znaczenie podczas projektowania ogrodów i krajobrazów na wsi. Specjalnością biura Kępka jest szeroko pojęta architektura krajobrazu. Wykonujemy projekty terenów zielonych, parków oraz ogrodów. Jesteśmy odpowiedzialni za ich poprawne wykonanie oraz utrzymanie w dobrym stanie. Pracy wykonujemy zarówno na terenach prywatnych, jak i w przestrzeni publicznej. Pracują u nas sami profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższy poziom naszych usług. Zachęcamy serdecznie do rozpoczęcia współpracy z naszym biurem architektury krajobrazu.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

174 176 0
8 brak zdjęcia
Pelletowe kominki

Dostępne za pośrednictwem naszego sklepu kominki na pellet to oferta, którą staramy się trafić do wszystkich tych, którzy oprócz estetyki włożonej w produkcję sprzętu, jaki ma im posłużyć przez następne lata poszukują także funkcjonalności objawiającej się niezawodnym działaniem danego przedmiotu, jak i wieloletnią wytrzymałością, która będzie zapobiegać przed niezbędnymi naprawami generującymi wiele niepotrzebnych kosztów z biegiem czasu. Nasze kominki na pellet to doskonały dowód firmy na to, że najwyższej jakości sprzęt zakupiony u nas wcale nie musi opiewać w horrendalne kwoty zniechęcające do zakupu.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

171 922 0
9 Rury do wody pex

Kocioł Cenowy to sklep internetowy założony przez firmę Instal, której działalność od początku ukierunkowana jest na dostarczanie różnego rodzaju artykułów z branży instalacyjnej, grzewczej oraz sanitarnej. Dlatego też w bogatym asortymencie, z którym mamy do czynienia w sklepie Kocioł Cenowy można znaleźć takie rozwiązania jak m.in. rury pex, kotły elektryczne, grzejniki łazienkowe, nagrzewacze, pompy ciepła, ogrzewacze wody, kolektory słoneczne oraz wiele innych. Poza tym zarówno rury pex, jak i inne produkty znajdujące się w prezentowanym sklepie hydraulicznym, dostępne są w różnych modelach. Dlatego też można je odpowiednio dobrać do własnych potrzeb i oczekiwań. Ponadto ich wysoka jakość sprawia, że są one produktami wyróżniającymi się wysoką wydajnością, trwałością, funkcjonalnością oraz niezawodnością. Stąd też z oferty handlowej sklepu Kocił Cenowy, od lat chętnie korzystają różnego rodzaju firmy handlowe i nie tylko.

Adres www: https://kociolcenowy.pl/40-rury-pex

Nasza ocena: 2

155 304 0
10 Kup domek i już nie wynajmuj noclegów

Co roku jeździsz z rodziną na wakacje i wynajmujecie domki letniskowe aby przenocować? Wynajem domku na dłuższy pobyt to drogi interes, dlatego przemyśl czy nie wygodniej będzie skontaktować się z firmą wykonującą domki letniskowe pod klucz i kupić taki na własność. Projekt domku możesz mieć własny lub wybrać gotowy z katalogu firmy. Wówczas co roku będziesz przyjeżdżał z rodziną na wakacje do siebie. Ba! Będziesz mógł przybywać tam częściej niż raz w roku i spędzać tam tyle dni ile chcesz. Możesz zaprosić przyjaciół, czy rodzinę i bawić się razem całe wakacje. Własne domki letniskowe pod klucz to luksus i wygoda. Jeśli wasze ulubione wakacje to góry lub jeziora, zafunduj sobie domek w taki miejscu. Nie będziesz musiał już wynajmować noclegu z wyprzedzeniem, lecz kiedy masz ochotę wskakujesz do auta i ruszasz w drogę. Domek możesz też wynająć na jakiś czas znajomym którzy jadą akurat na wczasy.

Adres www: http://domywako.pl/domy-letniskowe/

Nasza ocena: 2

139 116 0
11 brak zdjęcia
Hale magazynowe w ofercie firmy BIB Systems

Hale magazynowe bardzo często muszą posiadać znaczną powierzchnię i kubaturę, a zatem są specyficznymi budowlami, które muszą zajmować sporą powierzchnię i być zbudowane z dużej ilości materiałów budowlanych. Najlepiej do realizacji tego typu ogromnych budynków nadają się nowoczesne komponenty stalowe, dzięki którym hale magazynowe mogą być wznoszone dosłownie jak z klocków. Zarówno proces projektowania takiej hali niezbędny przed jej wzniesieniem, jak i montaż takiej hali są bardzo szybkie i sprawne. Jest to bardzo istotne dla wielu firm wymagających szybkiego zwiększenia swoim powierzchni produkcyjnej lub magazynowej poprzez postawienie dodatkowych hal stalowych. Realizację różnego rodzaju hal stalowych, posiadających nieraz bardzo nietypowe przeznaczenie, realizuje firma BIB Systems.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

128 416 0
12 Piękne windy do twojego domu w okazyjnej cenie

Jeżeli masz nowoczesne mieszkania z pewnością potrzebujesz windy, by móc poruszać się po nim swobodnie, tak jak również jeżeli w twoim mieszkaniu, mieszka osoba niepełnosprawna z pewnością bardzo dużym plusem byłabym winda do domu, gwarantujemy wiele zniżek i promocji, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na duże zakupy. Cieszymy się bardzo dobrą opinią na rynku sprzedażowym, gdyż staramy się, by każdy nasz produkt był najlepszej jakości i spełniał wszystkie wymagania. Winda do domu, jest to najlepszej jakości urządzenie. Mamy bardzo szeroki wybór asortymentu, dzięki czemu dopasujesz ją do swoich upodobań, czy do stylu twojego dom. Gwarantujemy szybki montaż, jak i również mamy ofertę na zamówienie co pozwoli ci ją dopasować do swoich upodobań. Nie czekaj ani chwili dłużej z pewnością będziesz zachwycony z naszych produktów, tak jak wiele innych osób, które korzysta z nich systematycznie !! Nasza firma ma bardzo szeroki wybór produktów, znajdź najlepszą z nich i ciesz się każdego dnia !!

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/winda-osobowa/

Nasza ocena: 2

124 303 0
13 Dlaczego warto zadbać o hydroizolację piwnicy

Wszystkie osoby posiadające w swoich gospodarstwach domowych piwnice powinny zastanowić się o odpowiednim jej zabezpieczeniu przed wodami gruntowymi, które potrafią znaleźć nawet tą najdrobniejszą szczelinę, umożliwiającą dostanie się im do środka, co w konsekwencji może doprowadzić do zawilgocenia ścian. Prawidłowa hydroizolacja piwnicy, dlatego jest tak istotna, ponieważ ma ona za zadanie zabezpieczenie wspomnianego miejsca przed wspomnianym zagrożeniem, które może doprowadzić do pojawienia się pleśni lub też grzybów. Prawidłowa hydroizolacja piwnicy powinna być wykonana z dobrej jakości materiałów, które są trwałe, ponieważ nie jest aż tak łatwo później ten element wymienić. Zazwyczaj cały proces zabezpieczania piwnicy odbywa się za pomocą papy bądź masy bitumicznej.

Adres www: http://pomyslynadom.info/dom/artykuly/prawidlowa-hydroizolacja-piwnicy/

Nasza ocena: 2

99 194 0
14 Korzystna sprzedaż kostki brukowej!

Kostka brukowa od dawna pozostaje bardzo wdzięcznym materiałem do wykańczania przeróżnych powierzchni, od przestrzeni publicznych po prywatne posesje. Nasza firma wie o tym najlepiej i oferuje swoim klientom korzystną ofertę, w skład której wchodzi sprzedaż kostki brukowej. Dzięki nam chodniki oraz deptaki prezentują się naprawdę estetycznie, nie ma w nich dziur czy nierówności, a każdy spacerujący po nich przechodzień może czuć się spokojny o swoje bezpieczeństwo. Dokładamy starań, by zapewniana przez nas sprzedaż kostki brukowej była zawsze korzystna dla klientów i wszystkich firm, które zdecydują się na skorzystanie z naszego asortymentu i zamówią go w dużych ilościach. Kostka brukowa jest przede wszystkim wytrzymała i niezawodne. Sprawdźcie!

Adres www: http://www.kopbudfirma.pl/brukarstwo/sprzedaz-kostki-brukowej

Nasza ocena: 2

95 339 0
15 brak zdjęcia
Serwis podnośników w ofercie firmy Instant Polska

Podnośniki masztowe lub nożycowe są niezastąpionym sprzętem pomocniczym umożliwiającym pracę na wysokości nie tylko na budowach, ale także w wielu innych miejscach - od wycinania gałęzi drzew i wieszania szyldów, po prace naprawcze i konserwacyjne. W tego rodzaju pracach podnośniki bywają intensywnie używane i od czasu do czasu mogą ulegać awariom. Konieczny jest wtedy serwis podnośników. Bardzo dobrze, jeśli ten serwis podnośników jest w stanie działać szybko, gdyż korzystające z tych maszyn firmy na ogół nie narzekają na brak zleceń, a unieruchomienie podnośnika unieruchamia także ich pracę.

Adres www:

Nasza ocena: 2

74 914 0
16 brak zdjęcia
Odpowiedzialny zarządca nieruchomości

Posiadanie nieruchomości użytkowej i firmowej wiąże się z wieloma obowiązkami, między innymi technicznymi i finansowymi. Dlatego wielu właścicieli decyduje się na podjęcie współpracy z biurem A B, które pomaga w wykonywaniu części lub całości obowiązków. Zarządca nieruchomości dba na przykład o czystość na niej ternie, jak i wokół niej. Dba, by nie dochodziło do kradzieży, włamań oraz wszelkich niepożądanych sytuacji, na przykład pożarów. Zarządca nieruchomości utrzymuje wszystkie obiekty i urządzenia w stanie całkowitej użyteczności. A B w ramach umowy zobowiązuje się też dokonywać wszelkie prace konserwacyjne, jeśli wymaga tego sytuacja i wybierać przy tym optymalne rozwiązania w zakresie kosztów. Działalność księgowa i prawnicza także należy do obowiązków tej firmy, a w ramach nich firma reprezentuje właścicieli przed sądami, jak też dostarcza państwowym organom niezbędne pisma procesowe.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

76 825 0
17 Projektowanie wnętrz także dla ich metamorfozy
Projektowanie wnętrz także dla ich metamorfozy

Projektowanie wnętrz to wyzwanie dla wielu architektów, w sytuacji, gdy wykonują oni tak zwane metamorfozy wnętrz. Na początku metamorfozy mają do czynienia z nieraz bardzo głęboko zaniedbanym mieszkaniem, które wydaje się pozornie zbyt trudne do zmiany. Niejednokrotnie muszą także dopasować swój pomysł do możliwości finansowych inwestora, a także (co szczególnie może dawać się we znaki w starszym budownictwie) do projektu i ograniczeń konstrukcyjnych samego mieszkania. Projektowanie wnętrz jest w takim przypadku dużym wyzwaniem, ale także pozytywny szok po dokonanej metamorfozie jest najpiękniejszą nagrodą dla architekta.

Adres www: www.artdecoprojekt.com.pl

Nasza ocena: 2

72 601 0
18 Najwyższej klasy drabiny w rozsądnych cenach

Wszelkiego rodzaju działania remontowe w obrębie budynków mieszkalnych mogą być wykonywane wyłącznie z użyciem specjalistycznych narzędzi. Tylko w takiej sytuacji można stworzyć bezpieczne warunki do działania. Poza tym użyciem profesjonalnych akcesoriów znajduje odzwierciedlenie w solidności pracy. Wśród narzędzi, które są szczególnie chętnie wykorzystywane przez osoby zajmujące się remontami, na jednym z czołowych miejsc można umieścić drabiny. To produkty jakościowe, cechujące się nadzwyczajną atrakcyjnością cenową. Każda drabina powinna być wykonana z materiałów najwyższej klasy. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że będzie ona charakteryzowała się stabilnością konstrukcyjną na najwyższym poziomie. Nowoczesne drabiny posiadają bardzo solidnie zamocowane poszczególne szczeble. Dzięki temu korzystanie z nich jest znacznie wygodniejsze. Poza tym dostępne w sprzedaży produkty tego typu nie poddają się niszczącemu działaniu wszelkich czynników środowiskowych.

Adres www: http://drabiny-matproject.pl/

Nasza ocena: 2

69 639 0
19 Rozwiązania pozwlające na otrzymanie prądu
Rozwiązania pozwlające na otrzymanie prądu

Obecnie na rynku funkcjonuje coraz większa ilość firm, które specjalizują się w sprzedaży i montażu rozwiązań, które pozwalają na zaopatrzenie nieruchomości mieszkalnej w ekologiczną energię elektryczną. Nie będzie z pewnością dla nikogo zaskoczeniem stwierdzenie, że tego rodzaju działania wiążą się z poważnym ograniczeniem rachunków za prąd. Żeby móc korzystać z ekologicznego źródła energii, wskazane jest zainwestowanie pieniędzy w panele fotowoltaiczne. Cena w ich przypadku jest naprawdę bardzo rozsądna. O prezentowanych ogniwach można śmiało powiedzieć, że charakteryzują się odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu mogą dobrze wywiązywać się z powierzonych zadań przez wiele lat. Poza tym bardzo wydajne są nowoczesne panele fotowoltaiczne. Cena kupna takich produktów nie jest odstraszająca. Praktycznie każdy, kto chce zaoszczędzić na elektryczności, może z takiej opcji bezproblemowo skorzystać.

Adres www: www.znshine-solar.pl

Nasza ocena: 2

68 760 0
20 brak zdjęcia
Remont z Bricoman to czysta przyjemność!

Kiedy planujemy remont naszego domu, możemy się zastanawiać, gdzie dostaniemy to, gdzie dostaniemy tamto, gdzie będzie najtaniej. Tak naprawdę nie trzeba nigdzie szukać - w Bricoman dostaniesz wszystko, co potrzebne do remontu w jednym miejscu, dodatkowo w rewelacyjnych cenach. Wśród proponowanych produktów znajdziemy m.in. wszelkiego rodzaju materiały budowlane (cement, cegły), elektronarzędzia, narzędzia ręczne, drzwi, okna, schody, włazy, boazerię, a także artykuły hydrauliczne, metalowe, czy sanitarne i wiele innych. Bricoman gwarantuje najlepszych producentów - w najlepszych cenach. Co istotne, aby zamówić niezbędne artykuły, nie musimy nawet wychodzić ze swojego domu, a zamówiony towar zostanie do nas dostarczony kurierem do domu, czy też na miejsce budowy. Zakupów oczywiście można też dokonać w jednym z ośmiu sklepów stacjonarnych. Także, gdy czeka cię remont - w Bricoman dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz!

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

66 686 0
21 brak zdjęcia
Separatory w przydomowych oczyszcalniach

Separator jest ważnym elementem każdej wielkości oczyszczalni ścieków. WOBET–HYDRET specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości przydomowych oczyszczalni ścieków i separatorów. W stałej ofercie znajdują się zbiorniki do separacji tłuszczu, bądź koalescencyjne. Chcący kupić separator mogą liczyć na profesjonalne doradztwo pracowników firmy. Zależnie od wielkości oczyszczalni w ofercie znajduje się separator gwarantujący skuteczną pracę oczyszczalni. W ofercie firmy znajdują się wydajne separatory z wkładem biologicznym, bądź koalescencyjnym oddzielającymi nieczystości ropopochodne. Separatory w przydomowych oczyszczalniach ścieków oddzielają tłuszcze, odpady bytowe wytwarzane w budynkach mieszkalnych. Produkty firmy wytwarzane są z najwyższej jakości i dużej gęstości poliuretanu gwarantującego wieloletnią trwałość, oraz skuteczną pracę. Produkty firmy spełniają wszystkie normy określone przepisami o ochronie środowiska naturalnego. Potwierdzeniem jakości są liczne nagrody i wyróżnienia jakie firma otrzymała za swoje wyroby.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

63 979 0
22 brak zdjęcia
Skuteczna renowacja dachu w dobrej cenie

Gdy przeprowadzamy prace remontowe nie powinniśmy zapominać o dachu naszego domu. Jego szczelność i wytrzymałość ma bowiem znaczenie dla komfortu domowników. Dlatego też renowacja dachu raz na kilkanaście lat powinna być naszym obowiązkiem. Aby jednak prace remontowe spełniły swoją rolę i pozwoliły nam cieszyć się szczelnym i ciepłym domem warto zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, która doskonale wie jak należy takie prace przeprowadzać. Jeśli zależy nam na tym by renowacja dachu przeprowadzona była szybko i rzetelnie warto zdecydować się na skorzystanie z usług firmy Integro. Doświadczeni pracownicy dysponują rzeczową wiedzą, nowoczesnymi narzędziami oraz najwyższej jakości materiałami budowlanymi. Dzięki temu są w stanie umocnić i uszczelnić nawet najstarsze pokrycie dachowe w satysfakcjonujący dla klienta sposób. Nie dziwi więc absolutnie fakt, że usługi tej firmy cieszą się tak dużym powodzeniem wśród klientów.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

57 167 0
23 brak zdjęcia
Kamień i chemia budowlana do kamienia firmy Incana

W budownictwie coraz częściej stosowany jest naturalny kamień zamiast fabrycznie wykonywanych płytek ceramicznych. Kamień jest oryginalny, niepowtarzalny i zbliża nas do natury. Pozwala na chwilę zapomnieć o tym, że żyjemy w świecie, w którym coraz więcej rzeczy jest ustandaryzowanych. Jednak aby mieć u siebie kamień, trzeba go zamontować. Służą w tym celu rożnego rodzaju preparaty budowlane. W ich produkcji, za produkcją kamieni budowlanych, specjalizuje się także firma Incana. Kamień może być montowany przy wykorzystaniu właśnie jej wyrobów. PortalWnetrz to sklep internetowy oferujący także wyroby firmy Incana. Kamień może być nie tylko przyklejany za pomocą zaprawy Incana, ale produkty tej firmy służyć mogą także do gruntowania powierzchni oraz jako fugi. Incana oferuje także wiele rodzajów właściwego kamienia budowlanego, który jest sprzedawany także przez PortalWnetrz. Warto rozważyć ofertę Incana, gdy szuka się kamienia do wykończeń razem z całą niezbędną do jego montażu chemią budowlaną.

Adres www:

Nasza ocena: 2

55 955 0
24 Znakomita kostka brukowa od firmy Jadar

Trudno wyobrazić sobie posesję, plac lub deptak miejski bez odpowiedniego wykończenia powierzchni. Najlepiej nadaje się do tego kostka brukowa. Mazowieckie to rejon pełen zarówno wielkich miast, jak i mniejszych miejscowości. Wszędzie kostka brukowa może mieć zastosowanie. Nadaje się ona do tworzenia pięknych kompozycji, wzorów i kolorów. Ożywia plac, deptak lub ogrodowy parking. Jest prosta w układaniu i trwała. Dlatego ciągle jest na nią wielkie zapotrzebowanie. Bobrze wiedzieć od kogo pochodzi najlepsza kostka brukowa. Mazowieckie to rejon działania firmy Jadar z Radomia, która jest producentem między innymi tego poszukiwanego materiału budowlanego. Firma oferuje swoje wyroby zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dla branży budowlanej. Jadar współpracuje także z pracowniami architektonicznymi, wspomagając swoimi produktami wykonywane przez architektów projektowanie zagospodarowania przestrzeni placów i ciągów komunikacyjnych.

Adres www: http://www.jadar.pl/www/451,kontakt

Nasza ocena: 2

53 075 0
25 brak zdjęcia
Dobry Dach warunkiem konfortowego mieszkania

Dobry Dach jest firmą od lat dbającą o jak najlepsze warunki mieszkaniowe w każdym domu. Szczycimy się tym, że po przeprowadzonym przez nas remoncie, klienci są zadowoleni, a my odczuwamy ogromną satysfakcję, że mogliśmy pomóc im zmienić życie na lepsze. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że dach jest elementem budynku, który odpowiedzialny jest za zabezpieczenie przed opadami deszczu, czy śniegu. Pełni on także funkcję izolującą od środowiska zewnętrznego. Każda więc nieprawidłowość w jego wykonaniu wpływa bezpośrednio na mieszkańców budynku. Tym, czym z dumą się zajmujemy, jest naprawa dachów. Konstancin jeziorna to tylko jedna z miejscowości, którą objęliśmy swoją opieką, a więc jego mieszkańcy nie muszą się już martwić o niesprawne dachy. Poszukując usług dekarskich najwyższej jakości, zgłoś się do nas i przekonaj się, jak powinna wyglądać profesjonalna naprawa dachów. Konstancin jeziorna już się o tym przekonał.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

49 217 0
26 brak zdjęcia
Elementy budowlane jakich szukałeś od dawna

Firma Budosprzęt to zdecydowanie najlepsza firma budowlana w naszym kraju. Oferuje sprzęt budowlany pomocny na każdej budowie. Wszystkim podmiotom proponuje deskowania, ogrodzenia czy też dźwigary h20. Wszystkie najlepszej klasy i możliwe do wykorzystania w dowolnym miejscu. Nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. Sprzęt tego podmiotu jest również odporny na działanie wszystkich warunków atmosferycznych oraz wiele uszkodzeń mechanicznych. Zaś cała współpraca z obsługą firmy Budosprzęt jest zdecydowanie najlepsza z wszystkich możliwych pod każdym względem. Budosprzęt gwarantuje również bardzo atrakcyjne stawki na wszystkie produkty w tym m.in. dźwigary h20. Warto, więc skorzystać z tej oferty najszybciej jak tylko to możliwe. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Adres www:

Nasza ocena: 2

47 242 0
27 brak zdjęcia
Materiał opałowy do kotłów podajnikowych

Wśród rodzajów materiałów opałowych bardzo dużą popularnością cieszy się groszek, który w rzeczywistość jest węglem kamiennym poddanym odpowiedniej obróbce i rozdrobnieniu. Wspomniany rodzaj materiału opałowego świetnie sprawdza się w przypadku kotłów z podajnikiem, które są jednym z najpopularniejszych rozwiązań, jeżeli chodzi o ogrzewanie domów jednorodzinnych. Z racji tego, że węgiel groszek jest formą węgla kamiennego, to siłą rzeczy posiada zbliżoną do niego kaloryczność. Ogromne zainteresowanie groszkiem opałowym nie jest przypadkowe, ponieważ proces jego formowania z węgla kamiennego jest bezpośrednio powiązany z usunięciem szeregu zanieczyszczeń, które nie mają wartości energetycznej. Decydując się na węgiel groszek można mieć pewność, że to produkt wysokiej jakości, który zostawia śladowe ilości popiołu. Ta stosunkowo niewielka ilości produktów ubocznych w postaci popiołu jest kluczowa, ponieważ nie ma konieczności przesadnie częstego czyszczenia pieca.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

46 773 0
28 brak zdjęcia
Lidman -nieruchomości Gliwice. Zapraszamy.

Biuro Nieruchomości Lidman oferuje nieruchomości Gliwice. Nasze oferty zawsze przed wystawieniem ich i zaproponowaniem naszym klientom są dokładnie sprawdzane, aby nasi klienci byli pewni, że dana nieruchomość jest prawidłowa. Nasze nieruchomości Gliwice są zawsze atrakcyjne nie tylko ceno. Zawsze staramy się poznać oczekiwania i wymagania naszych klientów, aby dobrać do ich potrzeb najlepsze oferty nieruchomości. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pośredników, którzy znają się na swojej pracy i wykonują ją nienagannie. Jesteśmy renomowaną firmą, która posiada na swoim koncie wielu zadowolonych klientów.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

34 360 0
29 brak zdjęcia
Inteligentny dom jako intuicyjne sterowanie domowymi systemami technicznymi

Jeszcze kilka lat temu prawdopodobnie nikt nie pomyślałby, że powstanie taki system jak inteligentny dom (Warszawa). W końcu jak przymiotnikiem "inteligentny" można nazywać zwykłą nieruchomość? W tym momencie innowacyjnym charakterem wykazało się przedsiębiorstwo funkcjonujące pod marką Abaklim. Firma swoje działania ukierunkowuje na stałe poszukiwanie nowości technicznych i technologicznych, by doprowadzić do jeszcze wyższego poziomu komfortu użytkowników przestrzeni. Krokiem we właściwym kierunku jest zdecydowanie inteligentny dom (Warszawa) polegający na intuicyjnym sterowaniu wszelkimi systemami zainstalowanymi w obiekcie.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

22 674 0
30 brak zdjęcia
Czy schody mogą przykuwać uwagę zainteresowanych?

Czy schody (Wrocław) mogą być elementem wyposażenia domu, który przykuwa uwagę zainteresowanych? Takie wyzwanie postawiła przed sobą marka "Drewnobud". Podmiot wyróżnia się indywidualnym podejściem do zlecenia i zleceniodawcy, które procentuje rynkowym sukcesem oraz satysfakcją dla obu stron umowy. Instalacje z litego drewna znajdują zwolenników, nawet wśród osób, które nie są miłośnikami aranżacji nawiązujących do naturalnych tworzyw. Oddane do użytku zainteresowanych schody (Wrocław) cechuje solidność oraz wieloletnia eksploatacja. Więcej informacji o szczegółach oferty przedstawiono na internetowym portalu www.drewnobud.com.

Adres www:

Nasza ocena: 2

22 188 0
31 brak zdjęcia
Profile zamknięte z transportem do klienta w ofercie Duotech

Duotech jako przedsiębiorstwo od lat zajmujące się sprzedażą stali, oferuje profile zamknięte, pręty zbrojeniowe i wszelki asortyment metalowy do prowadzenia inwestycji budowlanych. Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy, zdobyte w czasie pracy dla polskich hut, daje przedsiębiorstwu przewagę konkurencyjną. Firma świadczy bowiem usługi na najwyższym poziomie jakościowym ustanawiając nowe standardy w branży. Profile zamknięte oferowane są w różnych wersjach a każdy element przechodzi kontrolę jakościową na etapie zamawiania u kontrahentów oraz przed wysyłką do klienta. Duotech ma swoją bazę spedycyjną i świadczy transport zamawianych materiałów na terenie całej Polski.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

20 168 0
32 układanie kostki brukowej warszawa
Arts - Bruk, układanie kostki brukowej Warszawa.

Arts- Bruk na Polskim rynku istnieje od roku 1995. Swoje branżowe usługi świadczy dla klientów indywidualnych jak i dla właścicieli większych bądź mniejszych firm. Układanie kostki brukowej Warszawa firma Arts-Bruk wykonuje zgrany zespół profesjonalnej i sprytnej brygady pracowników. Z przyjmowanych zleceń zawsze wywiązujemy się w ustalonych terminach. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie i z najmniejszą dokładnością. Układanie kostki brukowej Warszawa przez ARTS-BRUK widoczne jest na dużej ilości posesjach przed dużą ilością znanych publicznych placówek takich jak banki, ośrodki zdrowia i innych.

Adres www: www.artsbruk.com.pl

Nasza ocena: 2

19 764 0
33 brak zdjęcia
Szukasz firmy wykonującej usługi remontowe? Płock oferuje ekipę KRUSZ-BUD

KRUSZ-BUD to profesjonalna firma świadcząca różnego rodzaju usługi remontowe. Płock i okolice to główne obszary, na których świadczy swoją działalność. Powierzone jej zadania wykonuje starannie i sumiennie, wykorzystując przy tym najlepszej jakości materiały pochodzące od renomowanych producentów. Warto dodać, że KRUSZ-BUD stosuje nowoczesne technologie, dzięki którym świadczone usługi zadowolą oczekiwania każdego klienta. Jeżeli zatem szukasz firmy, która wykona remont Twojego domu, mieszkania czy lokalu – nie wpisuj w wyszukiwarkę internetową frazy „usługi remontowe Płock” – tylko skorzystaj z usług sprawdzonych profesjonalistów.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

19 981 0
34 brak zdjęcia
Izolacja dachu metodą natryskiwania pianki

Paskal izolacje wykorzystuje amerykańską technologię ocieplania. Firma oferuje natryskiwania pianki poliuretanowej, posiadającej dobre właściwości ocieplające. Izolacja dachu, wykonywana metodą natryskiwania, jest bardzo skuteczna ponieważ pianka tworzy jednolitą strukturę grzewczą, nie posiadającą przerw. Firma Paskal jest certyfikowanym przedstawicielem amerykańskiej firmy i korzysta z technologii w sposób sprawdzony. Wykwalifikowane ekipy instalacyjne przeprowadzają natrysk, dzięki czemu izolacja dachu wykonywana jest profesjonalnie, z zachowaniem wysokich standardów jakościowych. Paskal izolacje może pochwalić się wieloma udanymi realizacjami.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

19 956 0
35 brak zdjęcia
Firma Proal oferuje: drzwi i okna (Lublin)

Firma Proal już od 1999 roku oferuje Państwu solidne i mocne drzwi i okna. Lublin jest miejscem, w jakim cieszymy się duża popularnością, a klienci chętnie korzystają z naszej oferty. Oferujemy wyłącznie solidne, jakościowe oraz precyzyjnie wykonane okna. Lublin zachęca do zapoznania się z ofertą naszych okien, którą znajdziesz na stronie www.proalokna.pl - jest ona bardzo obszerna i mieści w sobie różnorodne modele okien, które prezentują się gustownie i stylowo. Nasza firma posiada także wykwalifikowany zespół pracowniczy, dzięki czemu możemy podejmować się nawet trudniejszych realizacji. Zapraszamy.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

2 526 0
36 brak zdjęcia
ZNSHINE SOLAR - baterie słoneczne nowej generacji dla domów i obiektów przemysłowych

Koniecznością naszych czasów jest poszukiwanie tańszych i czystszych ekologicznie źródeł energii. Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na prąd jest elektrownia słoneczna, która bez szkody dla środowiska naturalnego pozwala pozyskiwać energię z promieniowania słońca. Firma ZNSHINE SOLAR jest wiodącym producentem paneli słonecznych, które wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii z najwyższej jakości komponentów. Baterie słoneczne z serii Gallium, Mono i Poly są doskonałym rozwiązanie, zarówno jeśli konstruowana jest elektrownia słoneczna na potrzeby indywidualnych domów jak i obiektów przemysłowych.

Adres www:

Nasza ocena: 2

19 718 0
37 brak zdjęcia
SEDNO ma mieszkanie w Piasecznie dla Ciebie

Jeżeli interesuje Cię kupno mieszkania, Piaseczno jest dobrym wyborem jeśli chodzi o lokalizację. Jest to małe miasteczko graniczące z samą Warszawą, a komunikacja miejska dowozi wszystkich zainteresowanych do samego centrum stolicy. Mieszkania Piaseczno w tym miejscu proponuje swoim klientom renomowana marka SEDNO. Jest to istniejący od wielu lat na rynku deweloper oferujący wyłącznie sprawdzone rozwiązania o określonym - bardzo wysokim standardzie. Takie podejście do sprawy gwarantuje firmie zainteresowanie klienta, a co za tym idzie sukces marki i szerszy odbiór.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

9 814 0
38 brak zdjęcia
Fer-Bud - Układanie kostki brukowej we Wrocławiu

Dziś wcale nie jest łatwo znaleźć solidną firmę budowlaną, która może pochwalić się zarówno szerokim wachlarzem usług jak i atrakcyjnymi cenami. Układanie kostki brukowej (Wrocław i inne miasta Dolnego Śląska to tereny realizacji większości usług firmy FER-BUD) to wcale niełatwa sztuka, jeśli chce się uzyskać efekt więcej niż zadowalający. Wspominana firma FER-BUD od lat działa na dolnośląskim rynku budowlanym, oferując usługi na wysokim poziomie. Układanie kostki brukowej (Wrocław) to niejedyna oferta firmy FER-BUD, więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.fer-bud.eu.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

10 030 0
39 brak zdjęcia
Kręgi betonowe to klasa sama w sobie

Kręgi betonowe to klasa sama w sobie. Jej profesjonalne wykonanie, a następnie dystrybucja na polskim rynku zaowocowała sukcesem w biznesie, który trwa do dziś. Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa zdaje sobie całkowitą sprawę, że kręgi betonowe to elementy, bez których żadna studnia nie będzie spełniała swoich funkcji. Zatem marka przygotowała w swojej ofercie wspomniany produkt w różnorodnych rozmiarach, który jest zależny od średnicy wybranej studni. Przedsięwzięcie to jest procesem wieloetapowym, dlatego warto przenieść odpowiedzialność na barki zaufanej firmy.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

8 749 0
40 brak zdjęcia
Kamień dekoracyjny - oferta Hurtowni Chrobak

Hurtownia Kamienia Naturalnego Chrobak zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową kamienia naturalnego. Jest on również importowany bezpośrednio z miejsca wydobycia zarówno z Europy, jak i Dalekiego Wschodu. Kamień dekoracyjny, który oferuje hurtownia Chrobak cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci zamawiają go w różnym celu. Kamień dekoracyjny, czy też skała dekoracyjna to często materiał wykorzystywany w aranżacji ogrodów i przestrzeni zielonych. Hurtownia Chrobak posiada zresztą cały dział kamieni ogrodowych. Można się z nim zapoznać odwiedzając stronę internetową Kamienienaturalne.com. Tutaj znajduje się opis wszystkich propozycji.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

9 231 0
41 brak zdjęcia
Projekty wielobranżowe dobrze wykonane przez Sweco.

Firma Sweco to realizacja skuteczna i profesjonalna. Ona właśnie realizuje projekty wielobranżowe. Nad tym dlaczego są to projekty wielobranżowe, nie trzeba się długo zastanawiać. To ma przede wszystkim związek z tym, że szczególnie te inwestycje budowlane, które mają duże gabaryty wymagają wielu pozwoleń od różnych instytucji. Projekty wielobranżowe to działalność, w której specjalizuje się firma Sweco. Pracuje tutaj zespół specjalistów, który może wykonać za klientów odpowiednie działania, które są wymagane. Dla klienta z pewnością w końcową efekcie będzie tańsze i racjonalne rozwiązanie, aby te działania powierzyć specjalistom.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 2

10 505 0
42 http://www.pir-pur.pl/budynek-mieszkalny/termoizolacja-posadzki
Izolacje podłogi najlepszymi piankami

Czy wiesz, że prawidłowo wykonane izolacje podłogi mogą bardzo korzystnie wpłynąć na twoje oszczędności? Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile ciepła wydostaje się poprzez podłogę, pora z tym skończyć! Przedstawiamy Ci firmę Pir-Pur która jest liderem w termoizolacji budynków. Skorzystaj z ich usług i wykonaj izolacje podłogi w bardzo korzystnej cenie. Warto dodać, że izolacje te wykonywane są przy użyciu nowoczesnych metod i sprzętu dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie,a izolacja zrobiona jest solidnie. Jeżeli jesteś zainteresowany oszczędnościami, płynącymi z izolacji podłogi koniecznie odwiedź stronę www.pir-pur.pl

Adres www: www.pir-pur.pl

Nasza ocena: 2

8 980 0