Edukacja - Bankowość Biznesowa
Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Nasza ocena Ranking
1 Lektury dla ucznió

Idealne lektury klasa 5 to niezwykle ważny element ich edukacji. Wybór odpowiednich książek może wpływać na ich rozwój, zainteresowania i umiejętności czytelnicze. Dlatego warto zastanowić się, jakie lektury będą idealne dla naszych piątoklasistów. Czy to będą klasyczne powieści, fascynujące przygody czy może ciekawe biografie? W niniejszym artykule przedstawimy kilka propozycji idealnych lektur dla uczniów klasy 5, które okażą się zarówno wartościowe, jak i interesujące dla młodych czytelników. Wiemy, że lektury klasa 5 mogą stać się początkiem rewelacyjnych przygód czytelniczych już.

Adres www: https://siedmiorog.pl/ksiazki/lektury-szkolne/klasa-v.html

Nasza ocena: 4

115 917 0
2 http://msp.zgora.pl/technik-masazysta/
  Praca się przydaje

Nauka nie jest zwykle łatwa. Musimy spędzić trochę czasu na tym, by przyswoić sobie poszczególne rzeczy. dlatego chętnie przekonamy się, co zrobić, by naprawdę móc wspaniale spędzić czas na zdobywaniu wiedzy. W takim razie może warto postawić na coś takiego jak technik masażysta zielona góra. Spodziewamy się, że to miejsce pozwoli nam się wspaniale uczyć i zdobywać wiedzę, która nam się ostatecznie przyda. W każdym razie rewelacyjnym rozwiązaniem jest dla nas technik masażysta zielona góra. Nauka bowiem może być dla nas naprawdę wspaniała. Nie zmarnujemy ani jednej chwili i będziemy chętnie zdobywać wiedzę właśnie.

Adres www: msp.zgora.pl

Nasza ocena: 4

113 836 0
3 Studia integracji sensorycznej

Interesują Cię studia integracja sensoryczna? Śląsk zaprasza do poznania przygotowanej przez nas oferty. Dotyczy ona kierunku przeznaczonego dla każdego, kto chce związać swoją przyszłość z szeroko pojętą integracją sensoryczną. Kogo marzeniem jest otworzenie własnej praktyki lub gabinetu SI bądź podjęcie pracy w placówce o charakterze publicznym. Oferujemy szereg wartościowych zajęć, dzięki którym młodzi ludzie zdobędą wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Myślisz, że spełnieniem Twoich marzeń będą studia integracja sensoryczna? Śląsk zaprasza do poznania przygotowanej przez nas oferty edukacyjnej.

Adres www: https://elpax.pl/studia-podyplomowe/kierunki-przedmiotowe/integracja-sensoryczna/

Nasza ocena: 4

112 915 0
4 kosmetologia szkoła policealna zielona góra
Kosmetologia szkoła policealna w Zielonej Górze

Zawód kosmetyczki jest obecnie bardzo popularny. A to z tego względu, że współczesne kobiety bardzo dbają o swoją urodę. Jeżeli chcesz zostać specjalistką w tym fachu zapraszamy do zapisania się do naszej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunek: kosmetologia szkoła policealna. Zielona Góra jest pięknym miastem, gdzie znajduje się nasza uczelnia. W ramach zajęć teoretycznych dowiesz się wielu przydatnych informacji z dziedziny kosmetologii, zaś zajęcia praktyczne przygotują cię solidnie do wykonywania zawodu. Kosmetologia szkoła policealna (Zielona Góra) to zawód o szerokich perspektywach i wielu możliwościach zawodowych.

Adres www: msp.zgora.pl

Nasza ocena: 4

109 838 0
5 Rosyjski nie taki trudny

Warto zawsze znajdować czas na to, by uczyć się jakichś języków albo innych rzeczy, dzięki którym wciąż rozwijamy nasz mózg. Jest to doskonałe ćwiczenie dla niego, dlatego nie powinniśmy marnować czasu i już dzisiaj sprawdzimy chętnie coś takiego jak ta nauka rosyjskiego, Łódź. Przekonamy się, że to doskonała okazja dla nas, by naprawdę wiele rzeczy poznać i nie zrezygnować ani razu. Pewnie będziemy fantastycznie bawić się podczas czegoś takiego jak nauka rosyjskiego, Łódź. A potem, kto wie, może zabierzemy się także za inne języki, które także są bardzo popularne i które na pewno nam się spodobają.

Adres www: https://akcent-edu.pl/Kurs-jezyka-rosyjskiego-w-142.html

Nasza ocena: 4

106 649 0
6 http://www.osk-alcar.pl/
Nowe techniki jazdy

Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalna nauka jazdy. Gdynia to miejsce, gdzie znajduje się nasze centrum szkolenia kierowców i gdzie dysponujemy niezbędną infrastrukturą nie tylko do szkoleń na prawo jazdy, ale także do jazd testowych oraz doskonalenia umiejętności kierowców. Wszystkie nasze kursy nauki jazdy są prowadzone przez instruktorów z bardzo dużym doświadczeniem. Regularnie w naszej ofercie pojawiają się także różnego rodzaju usługi dodatkowe - np. nauka jazdy. Gdynia to chłonny rynek na tego rodzaju szkolenia, gdyż coraz więcej kierowców jest zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności.

Adres www: osk-alcar.pl

Nasza ocena: 4

105 391 0
7 brak zdjęcia
Podyplomowe studia zawodowe

Głównym obszarem działalności naszego centrum edukacyjne są wysokiej jakości studia podyplomowe. Bytom to siedziba naszej szkoły i tu oferujemy kilka kursów podyplomowych - zarówno horyzontalnych, jak też z konkretnych specjalizacji. Dużym zainteresowaniem wśród absolwentów szkół średnich cieszą się w szczególności nasze kursy zawodowe - np. dla mechaników samochodowych, elektryków i wielu innych zawodów. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie nasze studia podyplomowe. Bytom to także rozwojowy rynek w zakresie szkoleń z bardzo perspektywicznych zawodów - np. dla florystów, fotografów i wielu innych.

Adres www:

Nasza ocena: 4

100 191 0
8 Centrum szkoleniowe w Katowicach

Uczcie się z najlepszymi. Uczcie się z osobami, które tak jak Wy chcą zadbać o swój odpowiedni poziom wykształcenia. Asystentka stomatologiczna (Katowice), stylistka, kosmetyczka, fotograf, masażysta i wiele innych - nasza pełna oferta kursów zawodowych i szkoleń dostępna jest na naszej stronie. Asystentka stomatologiczna (Katowice) to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku w ostatnich czasach. Kurs zawodowy i zdobycie odpowiednich uprawnień pozwoli na pracę w gabinetach stomatologicznych, które związane są z wysokimi zarobkami. Po każdym kursie organizowany jest egzamin zawodowy.

Adres www: https://asedukacja.pl/oferta/szkola-policealna/asystentka-stomatologiczna

Nasza ocena: 4

96 710 0
9 brak zdjęcia
Całodobowe centrum detoksykacyjne

Medilife to dobrze zorganizowane centrum rozwoju osobistego, specjalizujące się w prowadzeniu poradni psychologicznych, ale też ośrodków leczenia uzależnień, w których przeprowadzane jest odtrucie alkoholowe. Warszawa i okolice - z tego obszaru zgłasza się tutaj zdecydowanie największa liczba pacjentów, z problemami z różnego typu uzależnieniami, odtrucia przeprowadzane są przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Prowadzone leczenie uzależnień może dotyczyć problemów z nadużywaniem alkoholu, ale też leków czy narkotyków, warto już dzisiaj umówić się na wstępną konsultację w tej sprawie. Profesjonalne i skuteczne odtrucie alkoholowe (Warszawa) stawia na pierwszym miejscu dobro pacjenta, zapewniana kompleksowa opieka, przekłada się na długofalowe rezultaty.

Adres www:

Nasza ocena: 4

89 355 0
10 brak zdjęcia
Szkolenia kierowców z badaniami lekarskimi

Ośrodek szkolenia kierowców Codex to miejsce, gdzie wykonamy niezbędne badania lekarskie, jak również odbędziemy wymagany zakres zajęć teoretycznych oraz jazd praktycznych. Dobrej klasy pojazdami będziemy poruszać się w trakcie kursu przede wszystkim po trasach egzaminacyjnych, co pozwoli na oswojenie się z panującymi tam zasadami i ewentualnymi utrudnieniami, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę. Oferta tego renomowanego ośrodka rozciąga się również na prawo jazdy kategoria D (Kraków) czyli zorientowane na przyszłych kierowców pojazdów, mogących przewozić powyżej dziewięciu osób. Jednak propozycja usługowa tego punktu dotyczy też kilku innych popularnych kategorii, włącznie z kategorią B na samochody o masie całkowitej nie przekraczającej trzech i pół tony. Prawo jazdy kategoria D (Kraków i sąsiadujące z nim miejscowości - z tego obszaru zgłasza się największa liczba kursantów) odbywa się na nowoczesnych autobusach, identycznych jak podczas egzaminów państwowych, co jest wielkim atutem.

Adres www:

Nasza ocena: 4

82 815 0
11 zarządzanie -  studia z przyszłością

Nasza uczelnia ma do zaoferowanie swoim obecnym, jak i przyszłym studentom szeroki zakres atrakcyjnych kierunków, takich jak np. zarządzanie. Studia takie pozwalają na podjęcie w przyszłości ciekawej i dobrze płatnej pracy. Dokładamy wszelkich możliwych z naszej strony starań, by oferowane przez nas kierunki były atrakcyjne dla studiujących i oferowały ciekawe perspektywy po ukończeniu tego etapu nauki. Dysponujemy nowoczesną bazą szkoleniową, doskonale wyposażonymi salami lekcyjnymi i wykładowymi oraz zatrudniamy kadrę profesjonalnych i umiejących przekazywać posiadaną wiedzę wykładowców. Nasi studenci mogą liczyć na ich wsparcie na każdym kierunku, którym jest także zarządzanie. Studia to bardzo ważny okres w życiu młodego człowieka, dlatego staramy się zapewnić jak najlepsze warunki oraz atmosferę do zdobywania wiedzy, nauki oraz spędzania czasu po zajęciach. Warto podjąć studia na jednym z wielu oferowanych przez nas kierunków, by zapewnić sobie dobry strat w dorosłe życie zawodowe.

Adres www: https://wwszip.pl/studia-licencjackie/zarzadzanie/

Nasza ocena: 4

76 087 0
12 brak zdjęcia
Nobell - organizowanie konferencji w Polsce

Czy wiesz, że centra kongresowe w Polsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem obcokrajowców? Współczesny świat stwarza ogromne pole do wymiany doświadczeń, przemyśleń, czy też wdrażania nowych technologii służących ludziom. Nobell to firma, która specjalizuje się w organizowaniu konferencji, spotkań oraz pokazów multimedialnych dla gości w Warszawie. Centra kongresowe w Polsce zapewniają nie tylko stylowe miejsce organizacji, ale i również kompleksowe wsparcie techniczne. Zaplanuj każdy szczegół swojego wystąpienia i uzyskaj pomoc w kwestii noclegu, doboru odpowiedniego sprzętu, czy też prowadzenia sekretariatu.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

66 498 0
13 brak zdjęcia
Tanie jazdy doszkalające tylko dla ciebie!

Wiemy, że pewnie już nie możesz doczekać się kiedy wsiądziesz za kierownicę swojego pojazdu. Przed tobą jednak bardzo poważne zadanie, bowiem musisz zdać egzamin na prawo jazdy. Jak tego dokonać? Najprościej zapisać się do takiego ośrodka, który doskonale przygotuje cię do zdania egzaminu i późniejszej eksploracji naszych dróg. Możesz zapisać się na nasze kursy, a jeśli jesteś już po szkoleniu i nadal nie czujesz się pewnie na drodze, wybierz fachowe jazdy doszkalające. Warszawa jest jednym z miast gdzie bez problemu znajdziesz naszą firmę. Proponujemy profesjonalne szkolenia dla wszystkich niezależnie od wieku. Na zajęcia teoretyczne udostępniamy niezbędną literaturę i pomoce naukowe, po kursie wiedzy, przechodzimy do części praktycznej. W bezstresowej atmosferze nauczymy cię prowadzić pojazd, a także zapewnimy tanie jazdy doszkalające. Warszawa jest jednym z miast gdzie łatwo się z nami skontaktujesz. Zapisz się na tani kurs i zdaj na egzamin na prawo jazdy razem z nami! Zapraszamy do nas!

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

65 590 0
14 brak zdjęcia
Centrum CWK Jasionka

CWK Jasionka jest bardzo atrakcyjnym i nowoczesnym centrum biznesowym. Posiadamy ogromną halę wystawienniczą i doskonale wyposażoną salę kongresową. Nasz obiekt położony jest blisko portu lotniczego i zaledwie dziesięć kilometrów od Rzeszowa. Uczestnicy wydarzeń biznesowych mogą bardzo łatwo do nas dojechać samolotem, samochodem, korzystając z pobliskiej autostrady, oraz autobusem. W CWK Jasionka znajduje się wyśmienita restauracja, sala bankietowa i bar serwujący doskonałe drinki. Zapraszamy państwa do naszego wyjątkowego centrum. Mamy przystępne ceny wynajmu sali kongresowej i hali wystawienniczej.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

53 945 0
15 brak zdjęcia
jsystems: usługi IT dla twojej firmy

Firma jsystems to szkolenia, jakich potrzebujesz już dziś. Zapewniamy pełen profesjonalizm i zadowolenie z naszej oferty. Szkolenie c#, java, oracle i wiele więcej na najwyższym poziomie. Oprócz szkoleń zapewniamy opiekę nad twoimi serwerami, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów a dzięki systemowi abonamentu już nigdy nie będziesz się musiał martwić o swoje strony internetowe. Wiele zadowolonych firm, które nawiązały z nami współpracę świadczą o tym jak dobrą pracę wykonujemy. Nasze szkolenie C# odbywa się w miłej, ale i profesjonalnej atmosferze, dzięki czemu osiągamy najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie. Postaw na nas.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

40 028 0
16 brak zdjęcia
Przekłady pisemne w Łodzi

Firma Fatix zajmuje się przekładami pisemnymi oraz ustnymi z języka polskiego na inne języki, a także zadania odwrotne. Miejscem jej działania od samego początku istnienia jest Łódź. Tłumacz zatrudniony w tej firmie musi odznaczać się nie tylko wiedzą, wykształceniem i doświadczeniem, ale także wyczuciem językowym, kreatywnością, sumiennością i dokładnością. Dlatego klienci zamawiający zlecenie w tym biurze mogą być spokojni o ich realizację i wysoką jakość świadczonych usług. Łódź (tłumacz) nie ma na swoim obszarze tak profesjonalnych biur tłumaczeń, zajmujących się jedynie ważnymi z punktu widzenia klientów materiałami. Tłumaczone są dokumenty ubezpieczeniowe, protokoły sądowe, a także oświadczenia niezbędne przy wypłacie odszkodowania z zagranicy. Dokonywane są też transkrypcje z mobilnych nośników, na przykład kaset magnetofonowych. Języki, w jakich realizowane są przekłady, to głównie angielski, ale też rosyjski, niemiecki, hiszpański, włoski czy francuski. Na życzenie klientów dokonywane są też transkrypcje z mniej popularnych języków.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

31 083 0
17 brak zdjęcia
Organizacja konferencji i imprez w hotelu

W Polsce znajdują się liczne hotele. Łódź jest miastem, w których wybór małych hotelików i hoteli sieciowych jest dość duży. Jednym z nich jest Kolumna Park, która jest idealnym miejscem do urządzenia konferencji czy do zwykłego pobytu rodzinnego. Jest tu doskonałe zaplecze do organizowania wszelkich wystąpień i szkoleń. Możliwe jest również zaplanowanie imprezy, na przykład wesela czy chrzcin. Na organizację wesel bardzo dobrym miejscem są hotele, Łódź zapewnia więc swoim mieszkańcom duży wybór takich miejsc. Nie trzeba wtedy szukać noclegu gościom, bo mogą oni spać w wygodnych hotelowych pokojach. Natomiast restauracja hotelowa zapewnia smaczne posiłki. W hotelu Kolumna Park można zorganizować mniej i bardziej huczne wesele, wszystko ustalane jest z parą młodą indywidualnie.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

27 970 0
18 brak zdjęcia
Żłobek, Praga południe - opieka dobra zabawa dzieci

Kiedy rodzice nie mają z kim zostawić swojego maluszka, mogą go zapisać do żłobka. Przyjmowane są tu dzieci od dziesiątego miesiąca życia do czterech lat. Żłobek, Praga południe, zapewnia dzieciom bardzo dobrą opiekę wykwalifikowanych osób. W szkole przeprowadzany jest dwujęzyczny program zajęć: polsko – angielski. Nauka poprzez zabawę to doskonały sposób na zdobywanie nowej wiedzy o otaczającym świecie. Żłobek znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy. Dzieciom zapewnione są posiłki. Sale są przestronne i bardzo dobrze wyposażone. Dzieci czują się tutaj bezpiecznie, spędzają miło czas, uczą się, a także bawią. Żłobek, Praga południe, to doskonałe miejsce nawet dla dzieci obcokrajowców. Wszystkie dzieci są tutaj mile widziane i każde jest traktowane w sposób indywidualny.

Adres www:

Nasza ocena: 4

25 997 0
19 szkolenia obsługa klienta
Czego sprzedawca może nauczyć się na szkoleniu?

Pracując z innymi ludźmi, w tym z klientami, zapewne zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest komunikatywność i otwartość w stosunku do nich. Są to dwie podstawowe umiejętności, które musisz spełniać, by móc dobrze wykonywać ten zawód. Jednakże te dwie cechy wystarczają tylko na początku. Później niezwykle przydają się szkolenia, obsługa klienta, podczas których nauczysz się, na co przede wszystkim powinieneś zwracać uwagę, podczas rozmowy z innymi ludźmi, niezależnie czy właśnie coś sprzedajesz, czy nie. Po pierwsze musisz być wyprostowany i uśmiechnięty, gdyż właśnie te dwie cechy sprawią, że staniesz się bardziej otwarty i przyjacielski dla ludzi. Szkolenia, obsługa klienta nauczą cię jak radzić sobie z trudnymi klientami i jak załagadzać ciężkie sytuacje, konflikty czy awantury. Są to rzeczy, których można się nauczyć i je wyszlifować, by bardzo dobrze radzić sobie zarówno z tymi niesfornymi, jak i niezdecydowanymi klientami. Jeśli chcesz pracować jako sprzedawca lub po prostu mieć do czynienia z klientami, takie szkolenia będą bardzo ważne.

Adres www: www.szkolenia.ipp.net.pl

Nasza ocena: 4

22 623 0
20 brak zdjęcia
Ocena ryzyka zawodowego nabiera nowego znaczenia!

Ocena ryzyka zawodowego nabiera dzisiaj specjalnego znaczenia. Jest to przejawem głównie tego, że wiele instytucji publicznych coraz mocniej stoi na straży przestrzegania przez pracodawców prawa pracy. Ocena ryzyka zawodowego na danym stanowisku pracy musi być więc przeprowadzona w sposób bardzo solidny. Tak właśnie wykonuje ją firma SILESIA BHP. Podmiot ten zatrudnia doskonałych specjalistów. Są to ludzie ogromnie zaangażowani. Swoje działania świadczą sprawnie i w niskiej cenie. Dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z nawiązanej z nimi współpracy. Zachęcamy Państwa również do zdecydowania się na jej podjęcie.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

17 179 0
21 brak zdjęcia
Spróbuj lekcji hiszpańskiego w gdańskiej szkole EU

Drugim najużyteczniejszym językiem świata, jest zaraz po angielskim język hiszpański. Gdańsk oferuje wiele możliwości jego nauki i warto z niej skorzystać, by zdobyć nowe umiejętności i ważny punkt w CV. Wybierając z szerokiej oferty edukacyjnej właśnie język hiszpański, masz szansę bezstresowo podróżować po dużej części świata, gdzie używa się tego języka jako urzędowego. Jeśli koło siebie stawiasz język hiszpański, Gdańsk i cenisz profesjonalne przygotowanie nauczycieli i możliwość szybkiego osiągania wyników, wybierz propozycję szkoły EU.com. Najwyższy komfort nauki i życzliwe podejście do ucznia– to przesądza o wyborze właśnie naszych usług.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

1 517 0
22 brak zdjęcia
Stań się najlepszym zawodowym kierowcą!

Kierowca zawodowy to nie tylko ciężka praca, ale również pasja! Aby zostać kierowcą potrzebujesz niezbędnych kursów, szkoleń i uprawnień. Przedsiębiorstwo AGRA Grupa Transportowa organizuje kursy na certyfikat kompetencji zawodowych, testy i szkolenia, które pozwolą Ci stać się prawdziwym kierowcą pojazdów ciężkich! Certyfikat kompetencji zawodowych, testy i uprawnienia to nasze najpopularniejsze usługi, które zyskały grono zadowolonych klientów. Nasze niewątpliwe doświadczenie odznacza się na jakości wykonywanych przez nas usług, jak też na perfekcyjnym przygotowaniu kierowców do zawodu! Sprawdź nas!

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

10 072 0
23 brak zdjęcia
Przedszkole Językowe Praga Południe

Niepubliczne Przedszkole Językowe " Cztery Strony Świata " zapewnia dzieciom nie tylko wygodę i bezpieczeństwo ,ale dba o wszechstronny rozwój dzieci.Przedszkole Praga Południe ma świetną lokalizację.Jest to jeden z niezaprzeczalnych jego atutów. Nie ma tutaj miejsca na nudę.Dzieci uczą się poprzez zabawę języków obcych , rozwijają swoje zainteresowania i zdolności.Dba się tutaj także o zdrowe żywienie dzieci.Przedszkole Praga Południe umożliwia zdalne obserwowanie dziecka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie. czterystronyswiata.com/nasze-atuty/

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

909 0
24 brak zdjęcia
Skuteczne terapie uzależnień od alkoholu.

Ośrodek Terapeutyczno - Szkoleniowy "Do Siebie" im. Waleriana Ostapko pomaga ludziom, którzy zagubili się w życiu i popadli w nałogi. Wiadomo sami nie jesteśmy w stanie sobie pomóc, potrzebujemy pomocy fachowca i odpowiednią terapię. Nasz terapeuta przeprowadza - terapia uzależnień, która pomogła już wielu potrzebującym. Bardzo ważnym aspektem by terapia uzależnień była skuteczne jest potrzebna systematyczność i zaufanie obu stron. Macie problem z alkoholem nasz ośrodek wam w tym pomoże i razem powiemy stop. Od dziś jestem trzeźwy, trzeźwa. Zaufaj nam my ci pomożemy. Nie zwlekaj już teraz zgłoś się do nas.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

9 796 0
25 brak zdjęcia
Chcesz poznać francuski?. Lublin ma specjalną ofertę językową

Szkoła EuroAlphabet kształci od 1996 roku. Odbyte w niej kursy owocowały biegłą znajomością języków obcych w mowie i piśmie. Wśród języków nauczanych w placówce jest angielski,hiszpański, hebrajski czy francuski. Lublin jest miastem przyjaznym dla osób zdobywających edukację nie tylko uniwersytecką. Kursy w EuroAlphabet są doskonałym uzupełnieniem wiedzy jak i możliwością precyzyjnego doszlifowania swoich umiejętności. Nieważne czy uczysz się niemieckiego dla przyjemności czy poznajesz do celów zawodowych język francuski. Lublin posiada świetną bazę wszechstronnego, językowego kształcenia. Jeśli potrzebujesz podciągnąć się z języków obcych, to jest to miejsce dla Ciebie!

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

959 0
26 brak zdjęcia
Musical babies - od niemowlaka do prymusa

Musical babies to zajęcia dla niemowląt i dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat, są to zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim, które mają na celu przyswajanie języka obcego. Zajęcia musical babies prowadzone są w języku angielskim, wspomagają elementy rozwoju. Dzieci uczą się pojedynczych słów i zwrotów, osłuchują się z językiem angielskim, co pomaga w późniejszej nauce języka. Zajęcia dla niemowląt i dzieci do lat trzech odbywają się w grupach „otwartych", czyli rodzic lub opiekun jest obecny w czasie zajęć , lub w grupach tzw. „zamkniętych", czyli dla dzieci w żłobkach państwowych i prywatnych, w klubach maluszka, itp. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.musicalenglish.eu gdzie również można znaleźć ofertę dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Adres www:

Nasza ocena: 4

8 358 0
27 brak zdjęcia
Uniwersytet Przyrodniczy - rekrutacja Wrocław

Warto pamiętać, że studia mogą się odbywać na uczelniach specjalistycznych. Tutaj też trwa rekrutacja. Wrocław jest dobrym przykładem. Tutaj jedną z wyższych szkół, które specjalizują się w konkretnych naukach jest Uniwersytet Przyrodniczy, gdzie każdego roku jest przeprowadzana rekrutacja. Wrocław, a właściwie uczelnie wrocławskie dają wiele możliwości. Reprezentują wysoki poziom i absolwenci tych uczelni nie mają problemu ze zdobyciem pracy. Z pewnością warto odwiedzić stronę Rekrutacja.up.wroc.pl. Tutaj właśnie można się dokładnie zapoznać z listą kierunków studiów, jakie można podjąć akurat na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

4 886 0
28 http://www.bhpdlaciebie.eu
Szkolenia BHP i inne w Warszawie

Ośrodek Edukacyjny BHP DLA CIEBIE organizuje szkolenia z zakresu: pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej oraz BHP Warszawa. Firmę tworzy profesjonalna doświadczona kadra szkoleniowców, stawiających na praktyczne nauczanie kursantów. BHP DLA CIEBIE dostosowało swoje usługi do potrzeb klientów. Oferuje szkolenia w językach obcych: angielskim, francuskim, hiszpańskim, a także kursy metodą e-learning. Ponadto, organizuje spotkania w siedzibie firmy klienta. Wszystko to po to, aby zagwarantować kontrahentowi największy komfort. Szkolenia BHP Warszawa to kursy najwyższej jakości, gwarantujące odpowiednie materiały oraz wydanie stosownego certyfikatu.

Adres www: www.bhpdlaciebie.eu

Nasza ocena: 4

5 454 0
29 brak zdjęcia
Twój robot - półkolonie wrocław

Na stronie internetowej www.twojrobot.pl znajdą Państwo informacje na temat dodatkowych zajęć dla dzieci. Na zajęciach tych dzieci uczą się budować roboty. Nie czekaj i już teraz sprawdź jakie dokładnie zajęcia są prowadzone przez specjalistów. Już teraz zapisz swoje dzieci na półkolonie. Wrocław to miejsce, z którego pochodzi wiele dzieci, które uczestniczą w naszych zajęciach. Dla dzieci to idealna rozrywka. U nas są najlepsze półkolonie. Wrocław serdecznie namawia wszystkich rodziców do zapisania swoich dzieci na nasze kreatywne zajęcia.

Adres www:

Nasza ocena: 4

5 816 0
30 http://www.ksiazki-swiatowid.pl
Znana księgarnia światowid

Księgarnia internetowa ksiazka-swiatowid.pl, ma bardzo wielką renomę. Posiada w swojej ofercie książki na prezent i nie tylko. Każdy lubi czytać książki, dlatego taki pomysł na prezent zawsze się sprawdza. Wybierając książki na prezent należy pamiętać o gustach i upodobaniach osoby, którą chcemy obdarować. W księgarni tej jest bardzo wielki wybór, można kupić książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Występują w każdej możliwej dziedzinie i kategorii, dlatego każdy znajdzie wśród niej coś dla siebie. Ceny są nader atrakcyjne i niezwykle konkurencyjne.

Adres www: www.ksiazki-swiatowid.pl

Nasza ocena: 4

5 447 0
31 brak zdjęcia
BHP w formie e-learningu

Spółka SEKA to unikatowy podmiot gospodarczy zlokalizowany w sercu województwa małopolskiego, którego sztandarową jakość znajdą już mieszkańcy pozostałych piętnastu województw. A to za sprawą licznych oddziałów marki usytuowanych w największych polskich miastach. Spółka SEKA oferuje najwyższej klasy szkolenia przeprowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie, w tym kurs BHP Kraków. Najwyższa jakość kształcenia została doceniona przez instytucje zewnętrzne, które przyznały marce prestiżowe wyróżnienia. Co więcej, wspomniany kurs BHP Kraków może się odbywać również w formie e-learningu.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

4 511 0
32 brak zdjęcia
Ocena ryzyka zawodowego, sprawdzona usługa od firmy Silesia BHP.

Na rynku działa wiele firm, które oferują usługi z zakresu BHP. Nie każda jednak oznacza odpowiednie kompetencje, jak w każdej branży. Ocena ryzyka zawodowego to jedna z usług, która jest oferowana przez firmy prowadzące działalność z zakresu BHP. Przykładem firmy, której jedną z usług jest ocena ryzyka zawodowego jest Silesia BHP z Wrocławia, która oferuje usługi na wysokim poziomie, a ocena ryzyka zawodowego nie jest jedyna propozycja. Ta firma prowadzi również kursy i szkolenia z zakresu BHP. Szczegóły można znaleźć na stronie Silesiabhp.pl.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 371 0
33 Nowoczesna szkoła jazdy w Gdyni

Najwyższej klasy szkoła jazdy Gdynia o nazwie AL-CAR to podmiot gospodarczy, któremu zaufały już tysiące klientów. Najwyższy poziom zdawalności egzaminu praktycznego i teoretycznego stawia placówkę na czołowej pozycji. Sala wykładowa wyposażona jest w profesjonalny sprzęt multimedialny, a także w symulator jazdy ułatwiający początki nowego kierowcy na drodze oraz okulary, które imitują jazdę po spożyciu alkoholu. Co więcej, szkoła jazdy Gdynia jest w posiadaniu komputerów połączonych z klawiaturą identyczną, jak na egzaminie teoretycznym, dzięki czemu nic kursanta nie zaskoczy.

Adres www: http://www.osk-alcar.pl

Nasza ocena: 4

5 278 0
34 brak zdjęcia
Szkoła językowa z niebanalnym podejściem do kursanta

Szkoła językowa dla dzieci Łódź Widzew z niebanalnym podejściem do każdego ucznia to krótka charakterystyka ośrodka CONVERS. Chcąc uzyskać jak najlepsze wyniki w nauczaniu, placówka przeprowadza zajęcia w grupach maksymalnie 8-osobowych. Dzięki tej praktyce każdy zainteresowany może przećwiczyć nabyte umiejętności pod czujnym okiem instruktora. Szkoła językowa Łódź Widzew oferuje kursantom szeroki wachlarz języków obcych do wyboru, zaś wszystkie w nich wyróżniają się konkurencyjną ceną. By poznać bliżej sylwetkę marki należy wejść na stronę internetową www.convers.edu.pl.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

5 459 0
35 brak zdjęcia
Zajęcia dla zdolnych niemowląt

Zajęcia dla niemowląt to doskonała inwestycja w przyszłość Twojego maleństwa. Musical English od 10 lat prowadzi lekcje języka angielskiego dla maluchów. Firma cieszy się popularnością i ma bardzo przychylne opinie. Zajęcia dla niemowląt (od 6. miesiąca) mają formę muzyczno-tanecznej zabawy i są całkowicie bezstresowe. Ich celem jest stopniowe przyswajanie języka obcego przez dziecko, które osłuchuje się z językiem, uczy prostego słownictwa, nabywa poprawnego wzorca wymowy, nabiera poczucia rytmu, integruje się z innymi dziećmi, a przede wszystkim dobrze się bawi.

Adres www: www.bankowoscbiznesowa.com.pl

Nasza ocena: 4

5 375 0
36 Skuteczna nauka gry na gitarze w Warszawie

Nauka gry na gitarze (Warszawa), perkusji, pianinie oraz zajęcia z wokalu wszystko to znaleźć można za pośrednictwem strony internetowej www.lifeformusic.pl. Life For Music to nowoczesna, prężnie rozwijająca się instytucja muzyczna zrzeszająca profesjonalnych, doświadczonych muzyków oraz pasjonatów amatorów, którzy chcą rozwijać swoje muzyczne umiejętności w różnych gatunkach (rock, reggae, funk, jazz, soul itd.). Nauka gry na gitarze (Warszawa), zajęcia z wokalu oraz inne oferowane usługi odbywają się z uwzględnieniem muzycznych preferencji każdego Klienta. Zapraszamy miłośników muzyki w każdym wieku do zapoznania się ze szczegółami oferty Life For Music.

Adres www: http://www.life4music.pl/

Nasza ocena: 4

5 164 0
37 brak zdjęcia
Oficyna MM oferuje plan nadzoru pedagogicznego

Każdy dyrektor szkoły lub innej placówki oświatowej musi mieć przygotowany (zgodnie z prawem) plan nadzoru pedagogicznego. Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze, działająca na polskim rynku wydawniczym od ponad dziesięciu lat, oferuje wiele różnych publikacji prawniczych z zakresu prawa oświatowego, które między innymi zawierają porady jak przygotować odpowiednio plan nadzoru pedagogicznego. Oprócz tego firma rozszerzyła już jakiś czas temu ofertę na publikacje dla kadry zarządzającej przedszkolami, a także dla pracowników działów kadr w placówkach oświatowych różnych poziomów.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 090 0